Crno, bez svetla, je vrsta čiste tolerancije... Kada su svi vidljivi oblici svetla apsorbovani, vid je okružen tamom.
Crne rupe mogu apsorbovati sve bezuslovno, bilo dobro ili loše, što i proždire, ali i toleriše. U modernom gradu, kaleidoskop svetla predstavlja napredak civilizacije. Međutim, taj napredak dolazi sa kontrastnim silama, kao što su smetnje i buka.
U Green Massage Shanghai Lujiazui, "Crna" menja navike običnih vizuala, skriva se u betonskoj džungli i prihvata sva umorna tela sa tolerancijom. Izlazeći iz lifta, ulaz se nalazi na tamnom zidu sa svetlom koje podseća na talase vode. Prema Wuxing (Pet Elemenata), crna simbolizuje vodu, i kada se voda susretne sa crnom, pretvara se u boju kineskog mastila, što simbolizuje inkluziju.
Prema "Priči o Izvoru Doline Breskvinog Cveća", kaže se da "Ribar ugleda brdo, sa malim otvorom iz kojeg se ukaza sjaj svetla." Prateći taj blagi sjaj, veranda u obliku luka pruža gostima vreme za opuštanje i oslobađanje tela, dok istovremeno tama pojačava sva čula.
Multimedijalno delo "Lov na Oblake" umetnika Yong Yanga Lianga, stvara drugi fantastični svet dva kineska zmaja koji lete kroz maglu i oblake. U odnosu na istočne kulture, crna boja predstavlja tajanstvenost i dostojanstvo, a princip jin-jang iz Tai Chija sugeriše krug života.
U spa centru, inspiracija dolazi iz zakrivljene pregrade i nameštaja koji potiče od simbola Tai Chija, obavijajući posetioce osećajem sigurnosti i privatnosti. Slojevi tamnih tekstura takođe su akcenti enterijera, pružajući postepeni proces oporavka u bolji prostor.
Green Massage Shanghai Lujiazui, smešten u užurbanoj finansijskoj četvrti Šangaja, stvara izolovani kutak sa dubokim iskustvom uronjenosti, nudeći svakom umornom telu i duši nežan, hranljiv tretman senzorne cirkulacije.